PROJEKTY DO DRUKU

 

Chcemy, abyś wiedział, jak działamy,

jak przebiega współpraca z nami.

5 kroków i Twoja marka będzie widoczna,

dzięki profesjonalnym projektom.

 

dobry początek

Na dobry początek

Na samym początku zadamy kilka pytań, aby określić co dokładnie będziemy projektować. Projekt do druku czy internetu? Dla kogo? Z jakim komunikatem? W jakim kontekście? W jakim formacie? Dzięki temu projekt graficzny – czy to w formie billboardu, strony internetowej, folderu, ulotki czy też wizytówki – będzie precyzyjnie dopasowany do grupy docelowej.

oferta projekt graficzny

Oferta i zamówienie

Następnie, otrzymasz od nas ofertę nie tylko z wyceną prac projektowych i przewidywanym czasem realizacji, ale także z szacowanym kosztem produkcji – według sugerowanych przez nas np. parametrów druku. A więc, od razu będziesz wiedzieć, jaki jest całościowy koszt Twojego projektu graficznego.

projekt do druku

Projekt

Na podstawie informacji, które przekażesz nam w briefie, przygotujemy projekt wraz z wizualizacją. Zobaczysz więc swoją reklamę nie tylko „na płasko”, ale także w bardziej realistycznym wydaniu, np. jak będzie wyglądać ulotka A4 składana do DL.

omówienie projektu graficznego

Omówienie

Po przedstawieniu projektu, omówimy go telefonicznie lub przez Live Chat’a. Odpowiemy na Twoje pytania, rozwiejemy wątpliwości, ustosunkujemy się do uwag, bo przecież też mogą się pojawić. Wprowadzimy ewentualne zmiany i prześlemy do akceptu.

dostawa

Wydruk, produkcja, dostawa

Możesz powierzyć nam również wydruk zaprojektowanego projektu. Zadbamy o jakość wykonania, dostarczymy ją we wskazane przez Ciebie miejsce w ustalonym czasie, a przy reklamach wymagających montażu, zorganizujemy go. Tobie pozostawimy jedynie podpisanie odbioru.