Dlaczego My?

Potrzebujesz gadżetu reklamowego,

odpowiadasz za program wsparcia sprzedaży,

szukasz sposobu na reklamę – jesteśmy, by wesprzeć Cię naszym

doświadczeniem: ułatwić, doradzić, zorganizować.

lat na rynku
zadowolonych firm w portfolio
maksymalny czas odpowiedzi na Twoją wiadomość

Doświadczenie

Masz pewność, że

jesteśmy w 100% sprawdzoną firmą.

01. Gadżety reklamowe

W przypadku gadżetów nie spędzisz 8 godzin nad stosem katalogów z powtykanymi karteczkami, nie zaskoczą  Cię  procedury logistyczne i nie przerazisz się  niską  jakością  zamówionych gadżetów, bo takie odradzimy Ci od razu.

I jeszcze to, co najbardziej cenią  nasi Klienci: doradzimy, które gadżety reklamowe są  już  niemodne, których nie wypada dawać, a które idealnie wpisują się w profil Twoich klientów i system rytuałów dnia, naturalnie łącząc ich z Twoją marką .

02. Identyfikacja wizualna

W przypadku identyfikacji wizualnej nie otrzymasz logo jedynie w pliku .jpg, z którym później nic nie zrobisz.

Przygotujemy dla Ciebie projekt zgodny z aktualnymi trendami, z pełną Księgą Znaku i kompletem uporządkowanych plików  (pliki otwarte w CMYK i RGB oraz png bez tła – abyś  mógł bezproblemowo wstawiać  samodzielnie swoje logo do dokumentów tekstowych). Przekażemy także majątkowe prawa autorskie.

03. Projekty internetowe

W przypadku projektów internetowych nigdy nie zostawimy Ciebie z „pustą stroną www”, której nie będziesz miał czasu uzupełnić.

To właśnie dlatego nas zatrudniasz, abyśmy wcześniej przygotowali treści (zgodne z Twoją komunikacją marketingową), zaprojektowali grafikę i na koniec wszystko wdrożyli.

Od dawna wiemy, że właśnie taki sposób pracy klienci doceniają najbardziej.

04. Projekty do druku

W przypadku projektów graficznych nie przekręcimy nazwy Twojej firmy, nie wypuścimy pliku z literówkami i nie zaakceptujemy niedoróbek producenta czy drukarza.

Znamy się  na tym, więc dopilnujemy, by jakość wykonania była satysfakcjonująca  i budowała wizerunek Twojej marki. A jaki będzie sam projekt? Taki, aby każdy z naszej branży chętnie się pod nim podpisał.

Aby Tobie było
lżej

Co to oznacza dla Ciebie?

Współpracę bez stresu,

bez dodatkowych obowiązków,

z pełną informacją co, gdzie, jak i kiedy.

Ten sposób pracy wynika z doświadczenia. Naszą działalność zainaugurowała w 2000 r. współpraca z Cityboard Media, jedną z najbardziej znanych w Polsce agencji reklamy zewnętrznej, przy kampaniach dla bardzo wymagających marek: Skoda Fabia, Skoda Octavia, Fiat Stilo, VW Bank, Plus GSM, Simplus, Philips, Synoptik, Auchan, Tesco, Carrefour.

Później dla właściciela największych marek artykułów piśmienniczych – Parker, Waterman, Rotring, Paper Mate – organizowaliśmy mocne programy wsparcia sprzedaży.

Od ponad 10 lat nasze portfolio wzbogaca obsługa reklamowa firm z terenu Śląska i Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Co o nas piszą?

Prawdziwe referencje, motywują nas do jeszcze lepszej pracy.

Schogetten logo

„Świetnie pracowało mi się z ludźmi z Medium. Z jednej strony na wylot znają swój fach, z drugiej nie zamęczają klienta reklamową nowomową. Działając z nimi, zrealizowaliśmy cel, jaki wspólnie zaplanowaliśmy”.

SCHOGETTEN
Dział Marketingu

NGK logo

„Korzystaliśmy z usług agencji reklamowej Medium w temacie projektów materiałów i gadżetów reklamowych. Zaproponowali nam realne rozwiązania, mieszczące się w naszym budżecie. Wywiązali się ze zobowiązań terminowo i bardzo rzetelnie”.

NGK CERAMICS POLSKA
Dział Administracji

Energotechnika logo

„Medium mogę polecić firmie, która szuka agencji reklamowej świadczącej usługi kompleksowo – od doradztwa, przez planowanie, po realizację. Robią marketing pod klucz i to jest w nich najlepsze!”.

ENERGOTECHNIKA-ENERGOROZRUCH
Dział Planowania, Umów i Rozliczeń

Zobacz naszą ofertę i sprawdź, jak przebiega współpraca z nami krok po kroku:

OFERTA 🙂