STRONY INTERNETOWE

 

Chcemy, abyś wiedział, jak działamy,

jak przebiega współpraca z nami.

5 kroków abyś zaistniał w internecie,

które pozwolą Ci budować silną markę.

 

dobry początek

Brief

Po podpisaniu umowy, już na początku poprosimy Ciebie o odpowiedź na kilka pytań, które pozwolą dokładnie nam zrozumieć potrzeby Twojej firmy i marki, oraz kierunek graficzny, w którym będziemy podążać. Dzięki niemu minimalizujemy ryzyko niezrozumienia Twoich oczekiwań i rozminięcia się w stylu komunikacji wizualnej.

szkielet strony

Szkielet strony internetowej

Otrzymasz od nas szkielet strony internetowej. Innymi słowy dowiesz się – co i gdzie, będzie umieszczone na stronie głównej, podstronach, pozostałych zakładkach. Od razu będziesz wiedzieć, jak będzie wyglądać docelowo Twoja strona internetowa.

tekst na www

Treść na stronie www

Na podstawie informacji, które przekażesz nam w briefie, przygotujemy treści dla wszystkich zakładek. Dzięki czemu, w przyszłości już nie będziesz musiał zastanawiać się, co i kiedy masz napisać na swojej stronie – wiemy, że to największa zmora klientów.

 grafika www

Projekt graficzny

Mając już wcześniej przygotowany szkielet oraz teksty, rozpoczynamy pracę nad grafiką. Z uwagą, dobieramy zdjęcia pasujące do tekstu. Tworzymy infografiki. Optymalizujemy. Wszystko po to, by strona była spójna graficznie i ładowała się szybko.

akceptacja

Omówienie i wdrożenie

Omówimy strukturę, grafiki i teksty. Odpowiemy na Twoje pytania, rozwiejemy wątpliwości, ustosunkujemy się do uwag, bo przecież też mogą się pojawić. Wprowadzimy ewentualne zmiany i prześlemy do akceptu.

Po akceptacji przystępujemy do wdrożenia, czyli wszystkich informatycznych prac. Na końcu tego kroku, otrzymasz informację, że strona jest przetestowana i sprawna do działania. Po Twoim finalnym zatwierdzeniu, dostaniesz dane dostępowe do nowej strony internetowej.