GADŻETY REKLAMOWE

 

Chcemy, abyś wiedział, jak działamy,

jak przebiega współpraca z nami.

W 5 krokach zawarliśmy rozwiązanie

Twoich gadżetowych problemów.

 

dobry początek

Brief

Zaczynamy od zestawu prostych pytań. Odpowiedzi na nie wraz z określeniem profilu Twoich Klientów, pozwolą nam dobrać odpowiednie gadżety reklamowe – oddające charakter marki i wpisujące się w oczekiwania i zachowania grupy docelowej. Określamy kategorie produktów i wybieramy z nich najlepsze propozycje.

Gadżety reklamowe

Propozycje gadżetów reklamowych

Otrzymasz od nas ofertę z propozycją gadżetów reklamowych. A w niej nie tylko zdjęcia i ceny, ale także opis, w jaki sposób dany gadżet można obrandować (miejsce naniesienia logo i technika). Dodatkowo otrzymasz ocenę jego jakości oraz adekwatności do sytuacji na naszej 5-stopniowej skali. Określimy też dokładnie jaki będzie w każdym przypadku czas realizacji i całkowity koszt zamówienia – nic Cię nie zaskoczy.

gadżety reklamowe dla firm

Wybór

Wybór należy oczywiście do Ciebie! Oprócz dokumentu z 2 kroku, możesz otrzymać dostęp do potężnych katalogów gadżetów reklamowych online (ponad 20 000 produktów). Będziesz mógł je przeglądać je bez ograniczeń. Wiemy jednak od naszych Klientów, że oferta z rekomendacjami i dokładnym opisem jest dla nich zbawieniem, bo to oszczędność czasu i nerwów. Gdy zapadnie decyzja, otrzymasz potwierdzenie zamówienia z wizualizacją.

zamówienie gadzety reklamowe

Pełnomocnictwo

Gdy mamy pełnomocnictwo (podpisane przez Ciebie zamówienie), możemy działać i przejąć na siebie cały ciężar związany z produkcją i transportem gadżetów reklamowych. Na bieżąco będziesz otrzymywać od nas powiadomienia o przebiegu realizacji. Będą to krótkie maile, nie wymagające odpowiedzi, a dające Ci informacje, które możesz przekazać dalej.

dostawa

Dostawa

Kompletne zamówienie dostarczymy w wyznaczone przez Ciebie miejsce, w ustalonym czasie. Gadżety reklamowe będą dokładnie zabezpieczone, tak aby dotarł do Ciebie pełnowartościowy produkt, który będzie cieszył oko Twoje i Klienta. Jeżeli będziesz mieć pytania lub potrzebny będzie pomysł na dodatkowe materiały, jak np. list do Klientów, komplimentkę, wizytówkę, która zapadnie w pamięć, możesz na nas liczyć.