Projekty
internetowe

Chcemy, abyś wiedział, jak działamy,

jak przebiega współpraca z nami.

5 kroków abyś zaistniał w internecie,

które pozwolą Ci budować silną markę.

icon_dobry-poczatek

Brief

Po podpisaniu umowy, już na początku poprosimy Ciebie o odpowiedź na kilka pytań, które pozwolą dokładnie nam zrozumieć potrzeby Twojej firmy i marki, oraz kierunek graficzny, w którym będziemy podążać. Dzięki niemu minimalizujemy ryzyko niezrozumienia Twoich oczekiwań i rozminięcia się w stylu komunikacji wizualnej.

number_icon_2

Szkielet strony internetowej

Otrzymasz od nas szkielet strony internetowej. Innymi słowy dowiesz się – co i gdzie, będzie umieszczone na stronie głównej, podstronach, pozostałych zakładkach. Od razu będziesz wiedzieć, jak będzie wyglądać docelowo Twoja strona internetowa.

number_icon_3

Treść na stronie www

Na podstawie informacji, które przekażesz nam w briefie, przygotujemy treści dla wszystkich zakładek. Dzięki czemu, w przyszłości już nie będziesz musiał zastanawiać się, co i kiedy masz napisać na swojej stronie – wiemy, że to największa zmora klientów.

number_icon_4

Projekt graficzny

Mając już wcześniej przygotowany szkielet oraz teksty, rozpoczynamy pracę nad grafiką. Z uwagą, dobieramy zdjęcia pasujące do tekstu. Tworzymy infografiki. Optymalizujemy. Wszystko po to, by strona była spójna graficznie i ładowała się szybko.

number_icon_5

Omówienie i wdrożenie

Omówimy strukturę, grafiki i teksty. Odpowiemy na Twoje pytania, rozwiejemy wątpliwości, ustosunkujemy się do uwag, bo przecież też mogą się pojawić. Wprowadzimy ewentualne zmiany i prześlemy do akceptu.

Po akceptacji przystępujemy do wdrożenia, czyli wszystkich informatycznych prac. Na końcu tego kroku, otrzymasz informację, że strona jest przetestowana i sprawna do działania. Po Twoim finalnym zatwierdzeniu, dostaniesz dane dostępowe do nowej strony internetowej.

oferta_CTA