Gadżety reklamowe dla Ilustratora

Zobacz, jak można zareklamować osobę ilustratora, dobrze dobranym gadżetem reklamowym. Oto krótka historia Grzegorza Bobrowskiego z Gliwic.

Ilustartor Grzegorz Bobrowski

To jest Grzegorz Bobrowski. Grzegorz jest ilustratorem – dla swoich klientów tworzy świetne grafiki, które pozwalają im realizować cele biznesowe. Grzegorz wybiera się na konferencję branżową w swoim mieście i chciałby zareklamować swoją działalność jakimś trafionym gadżetem reklamowym, dołączonym do wizytówki.

Jaki wybrać gadżet reklamowy?

Grzegorz przegląda setki stron z gadżetami reklamowymi i gubi się w wyborze. Wie, że breloczek czy długopis z logo to nie jest dobry wybór – nic przecież nie powie klientom o jego marce, poza tym to wybór wielu firm. Nawet kiedy coś już mu się spodoba, nie wie jak mógłby to wykorzystać do swojej marki. Konferencja coraz bliżej, a on dalej nie jest przygotowany.

Medium pomoże w wyborze gadżetu

Grzegorz zgłasza się do Medium – marki, która zajmuje się doradztwem w gadżetach reklamowych. Grzegorz otrzymuje kilka propozycji, z której wybiera kolorowankę wykonaną z jego ilustracji z mini zestawem kredek, które uczestnicy dla relaksu kolorują podczas konferencji.

Korzyści dla Grzegorza

Ilustracja nie tylko pokazuje umiejętności Grzegorza, ale opisuje zalety wykorzystywania grafik w biznesie. Do kolorowanki dołączona jest wizytówka. Grzegorz patrząc na mini kredki w ofercie z gadżetami reklamowymi, nigdy nie wpadłby na ten pomysł.

Nie wyrzucaj w błoto pieniędzy na gadżety reklamowe, które nic nie wnoszą do życia Twojej firmy. W agencji reklamowej Medium skutecznie łamiemy schematy i proponujemy rozwiązania dostosowane do Twojej marki.

Powodzenia w wyborze gadżetów reklamowych!

Greg Bobrowski

Greg Bobrowski, born 1983. Lives and works in Poland. Artist, illustrator and digital painter. A cheerful human being with an eye for dark and bloodcurdling stories. Has been painting cowboys, astronauts and dystopian cities for money and leisure. Amateur philosopher and cook. Connoisseur of exotic noses. Loves dogs, pancakes and space travel.