TOP Gadżety reklamowe dla firm – co zamawiano najczęściej w 2018 roku?

Top gadżety reklamowe dla firm

Gadżety reklamowe dla firm – co zamawiano najczęściej w 2018 i (co równie ważne) co będzie nadal popularne w obecnym? Jesteśmy na rynku już trochę lat i doskonale się orientujemy, co w branży piszczy i śpiewa. Możemy też oczywiście do pewnego stopnia przewidzieć, co będzie działo się w najbliższych sezonach.

Oto nasza lista TOP gadżetów reklamowych dla firm, które są i będą popularne. Skorzystaj z tej listy. Mamy nadzieję, że Cię zainspiruje 😉

Gadżety masowe – zawsze modne

Tanie gadżety reklamowe dla firm to tzw. masówki – gadżety, które kosztują niewiele, a przydadzą się zawsze w biurze i są chętnie rozdawane na targach i konferencjach. W tym gronie mamy długopisy, smycze i breloki oraz oczywiście firmowe katalogi, ulotki i reklamówki. Do tego grona możemy zaliczyć również firmowe krówki i inne słodycze. Słowem wszystko, co kosztuje niewiele i możemy to zamówić w znacznych ilościach.

Kubki z nadrukiem

Czemu nie pojawiły się w gadżetach masowych? Z dwóch powodów: po pierwsze, nie są aż tak tanie, po drugie, kubki się specjalizują. Mają przeróżne kształty, mają różne materiały (porcelana, porcelit, szkło), a dzięki kilkunastu metodom ich zdobienia (m.in. kalkomania ceramiczna i organiczna, art print, sensitive touch, grawer laserowy i inne) sprawiają, że z takim niby nudnawym kubkiem można coś naprawdę powalczyć. I to jest fajne!

Autorskie kalendarze

Gadżety reklamowe dla firm to również autorskie kalendarze. Do niedawna wystarczyło wydrukować gotowca i opatrzyć go firmowym logiem, dziś firmy starają się być bardziej kreatywne i stworzyć coś własnego, w dodatku idealnie pasującego do marki i gustu klienta. A przynajmniej my na takie marki natrafiamy w naszej firmie 😉

Notesy i planery

Papeteria firmowa staje się coraz bardziej ekskluzywna i przemyślana. Nie wybieramy już tylko małych, standardowych notesików z długopisem w kratkę – zdarzało nam się doradzać firmom stworzenie planerów, check-list czy trackerów nawyków. Wszystko zależy oczywiście od marki i grupy docelowej. W papeterii jest jednak pole do popisu co cieszy nas bardzo mocno.

Gadżety reklamowe dla firm „eco”

Ruch eko i bio rośnie, nic dziwnego, że ma to swoje odbicie również w gadżetach dla firm. Bardzo dobrym krokiem jest w tym przypadku inwestowanie w lepszą masówkę – zamiast produkować kolejne worki plastikowych długopisów i breloczków, które będą rozkładać się setki lat, my mamy dla Was np. długopis z kartonu czy biodegradowalny z kukurydzy. Ciekawostka, firma odpowiedzialna ekologicznie i pstryczek w nos konkurencji, która o tym nie pomyślała. I to lubimy!

Upominki elektroniczne

To było i będzie modne – upominki elektroniczne w stylu power banków, słuchawek czy pendrive’ów to mocne pozycje na listach top gadżetów reklamowych dla firm. Dobrze, kiedy nie są opatrzone wyłącznie logiem naszej firmy, ale mają w sobie coś więcej. Co? Zapytaj nas, chętnie podpowiemy Ci ciekawe rozwiązania 😉

Gadżety sportowe

Podobnie jak ruch eco, tak samo bycie fit ma swoje odzwierciedlenie w gadżetach firmowych. Ręczniki sportowe i bidony to jedno – coraz więcej firm zamawia specjalistyczne gadżety np. dla osób trenujących crossfit czy biegaczy. Co z tego wynika? Im lepiej znasz swoich klientów, tym lepiej dla Ciebie!

Gadżety reklamowe dla firm ekskluzywne

Wyjątkowy klient, kontrahent, pracownik? Bardzo często rezygnujemy z masówki i wybieramy przedmioty luksusowe, które pozytywnie wpłyną na postrzeganie firmy wśród obdarowanych osób. Mówimy tu o galanterii skórzanej, markowych artykułach do pisania, zestawach do wina czy wyrobach z porcelany. Pomysły są niemal nieograniczone!

Oto lista top gadżetów reklamowych dla firm – ujęliśmy w niej wszystkie najpopularniejsze kierunki. Chcesz z niej skorzystać, ale na swój własny, kreatywny sposób? Napisz do nas.

A jeśli szukasz czegoś, co absolutnie odstaje od trendów i pozytywnie zaskoczy klienta? Również do nas napisz! Gadżety firmowe to nasza specjalność!