Stworzymy
Twoją markę
i powiemy o niej światu!

Ty masz ideę – firmę, produkt, usługę.

My potrafimy ją zareklamować.

Zrobimy to dla Ciebie kompleksowo.

Strategia

Opracujemy strategię komunikacji
Twojej marki

Kreacja

Zareklamujemy ją optymalnymi dla Ciebie
metodami

 

Komunikacja

Nawiążemy dialog z Twoimi klientami
w internecie

DLACZEGO MEDIUM?

Zrobimy to, ponieważ mamy ponad 15 lat doświadczenia w kreowaniu marek. Zrobimy to solidnie, terminowo i z pełnym zaangażowaniem, tak jak dla 245  firm wcześniej. Zrobimy to w pełnym porozumieniu z Tobą, ponieważ zawsze tak pracujemy – wspólnie z Klientem, uważnie słuchając jego potrzeb, biorąc pod uwagę jego oczekiwania i możliwości, proponując zawsze najefektywniejsze rozwiązania i wdrażając je od A do Z. Więcej o nas >>

CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI?

„Świetnie pracowało mi się z ludźmi z Medium. Z jednej strony na wylot znają swój fach, z drugiej nie zamęczają klienta reklamową nowomową. Działając z nimi, zrealizowaliśmy cel, jaki wspólnie zaplanowaliśmy”.

SCHOGETTEN Mariusz Molik

„Korzystaliśmy z usług agencji reklamowej Medium w temacie projektów materiałów i gadżetów reklamowych. Zaproponowali nam realne rozwiązania, mieszczące się w naszym budżecie. Wywiązali się ze zobowiązań terminowo i bardzo rzetelnie”.

NGK CERAMICS POLSKA Piotr Słowik

„Medium mogę polecić firmie, która szuka agencji reklamowej świadczącej usługi kompleksowo – od doradztwa, przez planowanie, po realizację. Robią marketing pod klucz i to jest w nich najlepsze!”.

ENERGOTECHNIKA-ENERGOROZRUCH Magdalena Sabatowska

Co możemy zrobić dla Ciebie?

ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS 🙂